Mecze z Akademia Piłki Siatkowej Rumia są dla nas zawsze wyjątkowo emocjonujące. Dziewczyny są niesamowicie waleczne i tworzą świetną atmosferę na boisku. 

Rzadko kiedy mecz z Rumią kończy się w 3 setach, a zazwyczaj jest tak jak w niedzielnym meczu, czyli 5 setów.. tym razem na naszą korzyść  

W pierwszym secie można było odnieść wrażenie, że to nasze przeciwniczki były gospodarzami, bo zaczęły mecz na pełnym luzie. Przełożyło się to na sprawne prowadzenie, a naszą pogoń..

Przerwa między setami pozwoliła nam zebrać myśli i na boisku szło już znacznie lepiej, nawet na tyle by go wygrać. 

Trzeci set z rozpędu również wygrałyśmy, co pobudziło dziewczyny z Rumii na tyle, by w czwartym secie przypomnieć nam że walka nadal trwa.

Piąty set rozpoczęłyśmy kilku punktowym prowadzeniem i za nic nie zamierzałyśmy go oddać aż do końca.

To była wyczerpująca, ale też pełna emocji i zwrotów akcji walka. W tym sezonie czeka nas jeszcze rewanż w Rumii. Warto tam być by przeżyć i obejrzeć to starcie raz jeszcze!

 Wynik meczu: 3:2 (22:25′ 25:22; 25:19; 25:22; 15:11)

To był nasz pierwszy, po długiej zimowej przerwie, mecz w Pomorskiej 1 Lidze Siatkówki Kobiet. W tym czasie dołączyły do nas nowe zawodniczki, które mogliście już poznać podczas niedzielnego meczu.

 Witamy w drużynie:

* Agata Stanisławska – środkowa

* Wiktoria Szymonowicz – przyjmująca

* Martyna Bardyga – atak

* Michalina Głąb – libero (brak na zdjęciu)

 

Poza wymienionymi powyżej, w składzie znalazły się:

Aleksandra Nowak, Sandra Ciechorska, Joanna Wolska, Zuzanna Pasińska, Jagoda Dych, Magda Milewska – Tuma, Agata Zawistowska, Dorota Dydak, Marzena Skibińska, Agata Osmólska – Czyż, 

Trener: Jakub Jastrzębskia